Франція стає ближчою…

Франція стає ближчою…

В рамках «Дня відкритих дверей», який щорічно у вересні проводить  мережа “Альянс Франсез” в Україні, в нашому місті й університеті зокрема побував кандидат наук у сфері культурної географії (наукова робота на тему «Географія оперного мистецтва»), викладач та французький органіст Фредерік Ламансья.

Фредерік Ламансья читає лекції на факультетах Туризму, Гуманітарних Наук і Права в декількох вишах  Ліона, серед яких університет Ліон 2 ім. Люм’єр, а також Бізнес-школа. Він також викладач і координатор спільної франко- української магістерської програми «Туризм, культурна спадщина, дозвілля» (Харківський національний економічний університет ім. Семена Кузнеця та Університет Ліон 2 ім. Люм’єр). В рамках програми Фредерик Ламансья працює зі студентами над тематиками культурної матеріальної та нематеріальної спадщини.

Як розповів завідувач кафедри туризму Сергій Коротун, під час зустрічі за круглим столом з французьким гостем були розглянуті питання співпраці із університетом Ліон 2 ім. Люм’єр, науковий та педагогічний напрямки роботи, стажування викладачів та обмін студентами.

Гість оглянув розкопки підземних ходів у парку ім. Шевченка, пройшовся з екскурсією містом. А ввечері дав концерт в Залі камерної та органної музики  «Французькі співи органу», на якому  побували  наші викладачі та співробітники.

Більше фото у 

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: На IX з’їзді Українського мінералогічного товаристваназад


Повідомити про знайдену помилку поєднанням Ctrl+Enter виділивши текст на сторінці