Вітання із високою нагородою Семена Поташника

Героя України, голову Науково-технічної ради ПрАТ «Укргідроенерго», президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Укргідроенерго», професора кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Семена Ізрайлевича Поташника Указом Президента України №251/2017 нагороджено орденом "За заслуги" І ступеня з нагоди 26-ї річниці Незалежності  України.

Його внесок в розбудову енергосистеми України неоціненний! Семен Поташник – фахівець міжнародного рівня, який і до сьогодні плідно працює для зміцнення енергетичної безпеки країни.

Національний університет водного господарства та природокористування щиросердечно вітає Героя України, кавалера трьох орденів «За заслуги» Семена Ізрайлевича Поташника із заслуженою нагородою та дякує за сумлінну працю і вагомий внесок у розвиток гідроенергетики України!

Зичимо Семену Ізрайлевичу нових успіхів, втілення в життя всього задуманого і радіємо з приводу високої оцінки його самовідданої праці.

Віктор Мошинський,
ректор