Науковець з США поділився досвідом

В університеті побував доктор філософії з наук про Землю, доцент департаменту  Наук про Землю  Каліфорнійського університету (США, Ріверсайд)  Andrey Bekker.

Впродовж місяця гість брав участь у ряді заходів. Зокрема, провів науково-практичний семінар на тему: «Палеогеографія, геохімія і геодинаміка  Волино-Подільської частини праматерика Родинія у неопротерозої»;  відбірав проби для палеокліматологічних і палеонтологічних досліджень керну свердловин в Рівненській і Ковельській геологічних експедиціях. А ще здійснив геологічне обстеження неопротерозойських утворень в кар’єрах с.  Базальтове, с. Кам’янка, с. Берестовець.

Разом з науковцями університету  були намічені  перспективи подальшої співпраці між вченими НУВГП, Каліфорнійського і Кембриджського університетів у геологічному вивченні неопротерозойських утворень Волино-Поділля.

Мельничук В.Г.,
в.о. завідувача кафедри геології та гідрології, доктор геологічних наук, професор