Перший раз на перший курс

Сьогодні 1 вересня! Сьогодні день знань і найголовніше: сьогодні Посвята в студенти НУВГП! Упродовж багатьох років у нашому університеті існує непорушна традиція – щороку ще вчорашні абітурієнти збираються аби урочисто стати студентами Національного університету водного господарства та природокористування.

Цьогоріч Посвята отримала нове місце проведення, а з ним і новий стиль. Близько тисячі студентів разом із батьками зібралися сьогодні біля відомих усім рівнянам сходів із легендарним левом. Свято відкрили неповторні дівчата із ансамблю сучасного танцю «X-Dance». Далі усіх присутніх привітав ректор університету Віктор Мошинський, побажавши всім «усіляких гараздів», а також традиційно почесні гості: голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, міський голова Рівного та, до слова, наш випускник Володимир Хомко. Після цього відбулася спільна молитва з архієпископом Рівненським та Острозьким Іларіоном, під час якої він освятив усіх присутніх святою водою.

Цьогоріч наш університет обрали більше тисячі абітурієнтів, а їх рівень підготовки та бали за ЗНО надзвичайно високі! Саме тому відзначили по найрозумнішому студенту з кожного навчально-наукового інституту з найвищими балами. Кожен із них отримав цінні брендові подарунки на Посвяті.

Завершилося усе фотосесією з керівництвом університету на фоні брендволу та знайомством першокурсників із директорами інститутів.

Більше фото у

Віталій Прокопець,
сектор звязків з громадськістю

Читайте також: На старт! Увага! Пуск!