Як ми поліпшуємо якість наукових публікацій з Unicheck

Як ми поліпшуємо якість  наукових публікацій з Unicheck

Якісні наукові публікації – складова загального рейтингу навчального закладу, що впливає на його популярність серед абітурієнтів та значимість в системі освіти України та світу. Саме тому ми вирішили брати участь у соціальному проекті, який ініційовано командою Unicheck. Його мета підтримати наукові університетські видання.

Отже, протягом 2017/18 навчального року всі наукові видання нашого університету будуть безкоштовно перевіряти на ознаки плагіату за допомогою Unicheck.

Unicheck – це сервіс з перевірки робіт на ознаки плагіату, який вчасно надає підтримку своїм користувачам та може адаптувати систему відповідно до потреб навчальних закладів.

Створений українськими розробниками у 2014, він може використовуватись он-лайн або інтегруватись з навчальними системами ВНЗ (так звані learning management systems). Серед них – Moodle, Canvas, Blackboard, Schoology, Google Classroom та інші. Наразі сервісом користуються більш ніж 50 українських університетів. Навчальні заклади США, Іспанії, Бельгії та інших країн світу також перевіряють роботи з Unicheck.

Які переваги має сервіс? Серед найвагоміших – зручний функціонал; можливість порівнювати роботи з Інтернет-джерелами, власною академічною базою закладу та усіма документами в його обліковому записі; здійснення пошуку в роботах, що написані українською, англійською, французькою та багатьма іншими мовами.

З повним описом можливостей сервісу можна ознайомитись за посиланням.

З будь-яких питань щодо Unicheck, будь ласка, звертайтесь за адресами info@unicheck.com або sales@unicheck.com.

Слідкуйте за новинам на сторінці Unicheck у Facebook.