Присяга на вірність українському народові

На плацу кафедри військової підготовки 237 курсантів НУВГП склали присягу на вірність українському народові. До речі, четверо  випускників вже проходять службу у Збройних Силах України.

На урочистому заході були присутні керівництво університету, директори інститутів, викладачі. Випускників кафедри військової підготовки  прийшли привітати родичі, близькі та друзі.

Щороку кафедра військової підготовки приймає на навчання понад  200 курсантів, даючи можливість юнакам та дівчатам в майбутньому пов’язати своє життя з кар’єрою військового.

Кафедра військової підготовки з кожним роком користується все більшим попитом серед студентів НУВГП. Добротне обладнання, зразки зброї, якими може похвалитися кафедра, кваліфікований персонал переконує  молодь  зробити правильний вибір щодо оволодіння  військової справи у «Водному», окрім  засвоєння тут  навчальних програм.

Вже незабаром усім випускникам буде присвоєно звання молодшого лейтенанта, а  бажаючі зможуть  продовжити  служити у Збройних Силах та силових структурах.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю