Фундамент для роботи інжинірингової школи закладено

Фундамент  для роботи інжинірингової школи закладено

Розпочато ремонт аудиторії, в якій незабаром запрацює Noosphere Engineering School.

Нагадаємо,  що Noosphere Engineering School  –  це спільний проект компанії «Ноосфера» і провідних університетів України, в тому числі і  нашого вишу.

Інжинірінгова школа – це безкоштовний освітній центр для студентів та ентузіастів. Саме у цій школі  учасники програми вчаться  не лише програмувати, а й створювати різні гаджети. Все необхідне обладнання та матеріали школа надає безкоштовно в рамках циклу підготовки, а успішні проекти фінансуються Noosphere.

Наталія Пархомчук,
 сектор зв’язків із громадськістю

Читайте також: Договір про співпрацю з Рівненською торгово-промисловою палатою підписано!