В університеті обрали найвродливішу

У Національному університеті водного господарства та природокористування існує чудова щорічна традиція – обрання найкрасивішої студентки – «Міс НУВГП». Цей рік не став винятком, і захід був проведений, проте був він саме винятковим.

Вперше за сторічну історію існування вишу конкурс «Міс НУВГП» вийшов за межі актової зали і став максимально відкритим для рівнян. Дефілювали учасниці по всім відомим сходах до першого корпусу поруч з іще більш відомим символом університету – левом просто неба, а тому вражали своєю красою абсолютно усіх – і глядачів, і пішоходів, які одразу ж перетворювалися у глядачів, і людей в автомобілях та громадському транспорті.

Цьогоріч конкурс знайшов серйозну підтримку серед місцевого бізнесу, а тому журі було як ніколи справедливе – у ньому не було представників з НУВГП, а лише партнери. Хоча конкурс офіційно вважається саме конкурсом краси, проте університет відійшов від цього стереотипу і застосував комплексний підхід до визначення переможниці – це і конкурс проектів, і конкурс талантів, ну і звісно ж дефіле, яких було 4 – у стилізованих костюмах, у білих сукнях, у джинсах та вечірніх сукнях. В перервах між дефіле глядачів розважали улюблені колективи з НУВГП та не тільки.

Після довгого обговорення журі вийшло оголосити про результати, і цього року вони наступні:

Міс талант – Пантелеймонова Олена.
Міс глядацьких симпатій – Сайко Дарина.
Міс Інтернет – Лозан Анна.
Міс толерантність – Сайко Дарина.
Міс Панна – Цимбалюк Яна.
Міс Панна-моделс – Лазарук Анна.
Міс Дольче Віта – Кохно Лілія.
Міс Аvon – Пантелеймонова Олена.
Міс Брайтон Шоп – Сайко Дарина.
Міс досконалість (номінація від Рівненської поліції) – Мисько Наталія.
Міс Его-клаб – Кричильська Оксана.
Міс Отаман – Лозан Анна.
Міс Хутір – Поліщук Тетяна.
Друга віце-міс – Наталія Мисько.
Перша віце-міс – Юлія Лук’янчук.
І найголовніший приз – Міс НУВГП – Анна Лазарук.

Кожна із учасниць, що виборола той чи інший титул, отримала цінні подарунки від партнерів, за що університет їм щиро вдячний, а також, звісно, від НУВГП, причому три найвищі номінації отримали сертифікати на подорожі та відпочинок.

Тож іще раз вітаємо Анну Лазарук з перемогою, бажаємо подальших звершень та перемог та уже з нетерпінням чекаємо на «Міс-НУВГП-2018», адже щоб перевершити цьогорічний конкурс, наступний має бути чимось зовсім космічним!

Більше фото у

Віталій Прокопець,