Креативна революція у Рівному

Національний університет водного господарства та природокористуванняспільно із чотирма партнерами із країн Центральної Європи: Товариством “Вілла Деціуша” Stowarzyszenie Willa Decjusza (Краків, Польща), Злінським креативним кластером Zlinsky Kreativni Klastr (Злін, Чехія), Форумом креативних індустрій Fórum Kreatívneho Priemyslu (Братислава, Словаччина) та Кластером культурних та креативних індустрій Cultural Creative Industry Cluster (Печ, Угорщина) розпочинає роботу над масштабним проектом з розвитку креативного кластера у місті Рівному “Visegrad Urban Creativity Clusters Network”.

“Visegrad Urban Creativity Clusters Network” – це проект, що здійснюється за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду та Міністерства закордонних справ Нідерландів. За умовами гранту, стороною, що розпоряджається коштами - а це 90 000 € - став Національний університет водного господарства та природокористування.

Суть проекту полягає у проведенні серії професійних заходів, присвячених творчій та культурній індустрії, кожен із яких пройде у  таких містах як Злін, Братислава, Краків та Печ, а також Хакатону креативних індустрій у м. Рівному. У квітні-червні 2017 р. відбудуться спільні робочі зустрічі креативних кластерів Центральної Європи для обговорення спільних проектів, зустрічі з професіоналами, обмін досвідом тощо. Кожен  із цих заходів матиме конкретну проблемну тематику, що в сукупності дасть змогу об’єктивно оцінити картину, усі наступні кроки, ризики та ін. У вересні 2017 гості з цих міст завітають до Рівного на Хакатон креативного підприємництва, переможці якого вирушать у творчу експедицію в Центральну Європу в жовтні 2017 р. За матеріалами зустрічі планується створення цифрового навчального курсу та документального фільму.

За анонсами, новинами та оновленою інформацією ви можете слідкувати у соціальних мережах та на сайті проекту.

СайтfacebookInstagramGoogle+TwitterБлог проекту, e-mail - creativ@nuwm.edu.ua.

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю

Читайте також: Перший тур NUWEE CHALLENGE завершився!