Світлогляд ІІ

«Творчість – це те, що допомагає митцю творити добро та перетворювати зло у добро» – один із лозунгів, під яким у Національному університеті водного господарства та природокористування пройшов захід, що нині жваво обговорюється рівнянами. В головному корпусі університету відбувся вернісаж фотовиставки польського фотохудожника, а нині викладача НУВГП Гжегожа Кубяка під назвою «Światłopogląd II».

У ході заходу понад сто гостей із міста мали змогу насолодитись саме тим світлом, красу якого передав Гжегож своїми світлинами під акомпанемент гурту «Con Amore». Відвідувачі фотовиставки насолоджувалися співом Даніеля Альберта Кучинського, звуками скрипок Анжеліки Федорової  та Ольги Бортник. На вернісаж завітав лірник Андрій Ляшук та  вокалістка Національної опери України Дарія Князева.

Варто сказати і про те, що захід  є не лише фотовиставкою, а й справді важливою подією, адже своєю суттю він підтверджує місце університету в житті міста, про цінності мистецтва у складні часи війни в країні та про дружні стосунки України і сусідньої республіки Польща. До речі, Гжегож Кубяк нещодавно отримав запрошення ректора Віктора Мошинського, і уже незабаром викладатиме польську мову для усіх бажаючих жителів міста.

Є хороші новини і для тих, хто не зміг відвідати вернісаж: фотовиставка працюватиме в університеті впродовж місяця. Тож ласкаво просимо!

Більше фото у

Віталій Прокопець,