Історична подія кафедри маркетингу НУВГП: захист перших випускників магістратури

Історична подія кафедри маркетингу  НУВГП:  захист перших випускників магістратури

07 лютого 2017 року на кафедрі маркетингу НУВГП успішно відбувся перший захист випускових робіт ОКР “Магістр”. Історичною в житті НУВГП ця подія є тому, що вперше за спеціальністю “Маркетинг” регіональний ринок праці поповнюється випускниками найбільшого ВНЗ.

У своїх магістерських роботах студенти досліджували маркетингову діяльність промислових підприємств, комунікаційну діяльність, рекламну діяльність різних суб’єктів господарювання. Як відмітив голова екзаменаційної комісії віце-президент Української асоціації маркетингу О. Гладунов: “На Рівненському ринку праці потреба у висококваліфікованих маркетологах є досить високою у різних сферах бізнесу, причому за знання по маркетингу роботодавці пропонують пристойну заробітну плату”.

Варто зазначити, що всі студенти представили екзаменаційній комісії результати наукових досліджень за обраними темами магістерських робіт, які опубліковані в Студентських наукових вісниках.

Щиро вітаємо перших випускників магістратури спеціальності “Маркетинг”, що своєю роботою підтверджуватимуть роботодавцям високі конкурентні позиції НУВГП на ринку освітніх послуг.

Кафедра маркетингу