«Можливості, яких не можна втратити»

«Можливості, яких не можна втратити», – під таким гаслом в польському місті Жешув 27-28 січня 2017 року відбувся Х Форум «Європа-Україна». Це один із ключових заходів, які проводить Варшавський Інститут східноєвропейських досліджень. Цього року участь в конференції взяли понад 1200 гостей, в тому числі голови парламентів Польщі та України, представники урядів, парламентарії, відомі європейські політики, бізнесмени, експерти та журналісти з України, Польщі, ЄС та США. Участь у Форумі взяли й представники НУВГП:  д.т.н., професор, завідувач кафедри менеджменту Кожушко Леонід Федорович та к.т.н., доцент кафедри менеджменту Кузнецова Т.О.

Головним завданням Х Форуму «Європа-Україна» було привернути увагу до необхідності пришвидшення перетворень та ефективності реформування в Україні, аби величезний суспільний потенціал України та дружніх їй держав був використаний відповідним чином,  і Україна зайняла відповідне місце в європейській родині.

Впродовж  двох днів дебати проводилися на 35 панельних дискусіях за 4 програмними напрямами, зокрема: «Бізнес і економіка», «Європейська інтеграція та реформи», «Міжнародна політика» та «Суспільство» .

Традиційно пленарне засідання Форуму розпочали презентацією щорічної доповіді на тему ситуації в Україні в 2016 році, підготовленої Центром Разумкова. Також було проведено дві пленарні сесії, до участі в яких запрошено голів та віце-спікерів парламентів Польщі, України, Грузії та Європейського парламенту, а також членів урядів низки зацікавлених держав для оцінки досягнень та недоліків демократії в Центрально-Східній Європі.

Кафедра менеджменту

Читати також: Студент Технічного коледжу – призер XIV Міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки