Студент Технічного коледжу – призер XIV Міжнародного конкурсу з веб-дизайну та комп’ютерної графіки

Студент Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування спеціальності «Прикладна математика» Семенович Максим взяв участь у XIV Міжнародному конкурсі з веб-дизайну та комп’ютерної графіки.

Метою даного конкурсу є підвищення рівня знань, умінь та навичок серед студентів і учнів в галузі Інтернет-технологій та комп’ютерної анімації. Семенович Максим з ентузіазмом, творчістю та фантазією підійшов до виконання конкурсної роботи.

Всього у конкурсі взяло участь 1500 робіт із 10 країн.  Учасники подали роботи у номінаціях: “Краще інформаційне наповнення веб-ресурсу”, “Краще графічне рішення веб-ресурсу”, “Краща програмна реалізація веб-ресурсу”, «Комп’ютерна графіка» та “Краща 3D-анімація”.

Професійне журі конкурсу,  до складу якого входять провідні фахівці з веб-дизайну та комп’ютерної графіки, більше 2-ох місяців визначали кращих у номінаціях, і оголосили списки переможців на сайті конкурсу.

Вітаємо Семеновича Максима, який зайняв  2 місце у номінації: «Краща 3D-анімація . Директор Технічного коледжу Яцков М.В. вручив Семеновичу М. та його керівнику викладачеві Терешковичу Д.В. диплом та іменні сертифікати.

Технічний коледж НУВГП

Читайте також: Говерла? Легко!