Лекція польського стажера Агнешки Вошь

В рамках місячного стажування у нашому ВНЗ асистент кафедри водної інженерії та гідротехніки  Краківського сільськогосподарського  університету  ім. Гуго Колантая Агнешка Вошь прочитала лекцію студентам-гідротехнікам та студентам спеціальностей «Водні біоресурси та аквакультура» і  «Будівництво та цивільна інженерія». Послухати доповідь пані Агнешки прийшли й викладачі кафедр навчально-наукового інституту водного господарства та природооблаштування.

Її лекція стосувалася двох тем: «Турбулентність водного потоку в гірських річках» та «Відновлення екологічного русла р. Віслока і її притоку».

У своєму дослідженні, що було реалізоване завдяки коштам Євросоюзу, виділеним на проект, Агнешка Вошь шукала шляхи управління ерозією річок, забезпечення міграції риб  та чинники  для боротьби з розмивами.

Були і запитання до доповідачки: чи здійснюється у Польщі забір піску з річок, в який саме період проводилося дослідження,  яка швидкість течії річки, а також яка вимірювальна апаратура була задіяна для дослідних робіт.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,