Рівняни долучилися до світового проекту «Ніч ідей»

В університеті відбулася непересічна і цікава подія – «Ніч ідей» – дискусія щодо  інформаційної  безпеки та протидії пропаганді в умовах агресії між французьким журналістом  FRANCE 24 Гулівером Крагом та рівненським журналістом, науковцем, депутатом Рівненської обласної ради (2010-2015 рр.) Сергієм Штурхецьким.

Організатори заходу: Французький  Альянс Рівного, платформа взаємодій «Простір» та НУВГП.

Як відмітила директор Французького Альянсу Надія Чумак, проект у форматі численних зустрічей та дебатів «Ніч ідей» стартував минулого року за сприяння Міністерства закордонних справ Франції. Головне його завдання: популяризувати мистецтво вести дискусію, обмінюватися  думки, вміння слухати  ідеї інших. Одна ніч для того, щоб змінити світ, ніч, щоб поміркувати та прокинутися з новими можливостями…

До речі,   «Ніч ідей» одночасно відбувалася у  40 країнах світу. Що стосується України, то у заході взяли участь шість міст. Частиною світового проекту стали і рівняни.

Послухати дискусію  журналістів прийшли секретар Рівнеради  Сергій Паладійчук, співзасновники  платформи взаємодій «Простір» Сергій Гемберг та Надія Гладкевич, проректор Олег Лагоднюк, викладач польської мови та фотомитець  Гжегож Кубяк.

В обговорені також взяли участь   експерт з проблем національної безпеки  Тарас Жовтенко,  експерт з питань  ЖКГ Сергій Пінчук.

Дистанційно  до дебатів долучились та  висловили свою думку щодо формування іміджу України за кордоном  заступник міністра інформаційної політики Артем Біденко, політологи  Євген Магдра  та Сергій Постоловський, голова правління громадської організації “Інформаційний центр “Майдан Моніторинг”  Наталка Зубар.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,