Колектив Технічного коледжу НУВГП переможець Спартакіади

Колектив Технічного коледжу  НУВГП  за підсумками чемпіонатів  м. Рівного у 2016 році – сьомий   рік поспіль переможець Спартакіади міста у підгрупі Вищі навчальні заклади  І-ІІ рівнів  акредитації (серед  9-ти навчальних закладів). Спартакіада триває календарний рік і складається з 14 видів, а в підсумковий залік зараховується 10 кращих результатів. Результат 10-ти кращих залікових видів – 14 очок: І місце – легкоатлетичний  крос, волейбол (юнаки), легка атлетика, міні-футбол, шахи, армспорт, баскетбол (юнаки); ІІ місце – плавання, гирьовий спорт; ІІІ місце – настільний теніс. Також збірні  коледжу посіли: ІІІ місце – стрільба кульова; 5-те місце – баскетбол (дівчата); 6-те  місце – шашки; 7-ме місце – волейбол (дівчата).

25 січня 2017 р. у конференц-залі міськвиконкому  відбулось урочисте підведення підсумків Спартакіади м. Рівного 2016 року і нагородження переможців і призерів у  6-ти підгрупах: вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації; вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації; професійно-технічні навчальні заклади; підприємства, установи, організації;  загальноосвітні школи; підліткові клуби.  Міський  голова   п.  Хомко В.Є.  вручив Кубок і Диплом за І місце у підгрупі Вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації директору Технічного коледжу НУВГП Яцкову М.В. Після закінчення урочистостей учасники події сфотографувались на пам'ять.  Дана подія висвітлена журналістами у  місцевих ЗМІ.

Технічний коледж НУВГП