Стипендії імені Лейна Кіркланда 2016/2017

Польсько-Американський Фонд Свободи та Фонд Освіта для демократії оголошують відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизії на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда.

Програма адресована молодим лідерам, що здобули вищу освіту, які зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

Реалізація Програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

• · економіка і менеджмент;
  • · адміністрація / менеджмент (бізнес, НУО, культура, охорона навколишнього  середовища, охорона здоров’я, освіта);
  • · державне управління (органи державної влади і самоврядування);
  • · право;
  • · суспільні науки (соціальна психологія, соціологія);
  • · політологія і міжнародні відносини;
  • · політика розвитку та гуманітарна допомога.

Детальний опис Програми та інструкцію щодо заповнення формуляра заяви можна отримати безпосередньо на сайті або за допомогою листування електронною поштою з Програмою: kirkland@kirkland.edu.pl.

Терміни подачі заявок: до 1 березня 2017 р.

Стипендія – близько 1800 PLN на місяць. Додатково програма покриває вартість навчання, проживання в Польщі, страхування, проїзд, візові витрати, покупку навчальних матеріалів і посібників.

До речі, викладачі  університету вже брали участь у стипендіальній програмі ім. Л. Кіркланда. Так, у 2011-2012 роках доцент кафедри обліку і аудиту Вікторія Вовк займалася два семестри у провідних ВИШАх Польщі –  в Університеті  ім.  Адама Міцкевича та Економічному університеті  в Познані. А пізніше пройшла практичне стажування у відділі системи управління в органі місцевого самоврядування (Urząd Miasta Poznania). Вікторія отримала сертифікат внутрішнього аудитора із систем менеджменту якості ISO 9001 та систем екологічного менеджменту ISO 14001, а також диплом програми ім. Л. Кіркланда.

А ось на 2016-2017 роки грант на навчання стипендіальної програми Лейна Кіркланда в Szkoіa Gіуwna Gospodarstwa Wiejskiegoу Варшаві  отримав доцент кафедри економіки підприємства Олександр Лесняк. Тематика його  досліджень – екологічні аспекти конкурентної спроможності  аграрного сектору економіки.

Наталія Пархомчук,
сектор зв’язків із громадськістю