Традиційна коляда в НУВГП

Новий рік наступив, Христос народився і в Національному університеті водного господарства та природокористування традиційно відбулися Різдвяні зустрічі. Цього року, як завжди, у холі 4 поверху для працівників заспівали колядки та налили по келиху шампанського.

Розпочав вечір із вітальним словом ректор Віктор Мошинський, висловивши подяку усім присутнім за кропітливу та тяжку роботу, яка несе процвітання та розвиток університету. Дуже приємно, що знову ж таки традиційно, на Різдвяну зустріч завітав наш колишній випускник, а нині очільник Рівного Володимир Хомко та виступив зі словами вітання.

Першим піснею привітав працівників  наш рідний колектив «Барви». До присутніх також з вітанням прийшли і релігійні конфесії, серед яких Архиєпископ Рівненський і Острозький  Іларіон із хором української православної церкви та отець-настоятель Римо-католицької парафії святих апостолів Петра і Павла та Божого милосердя Владислав Чайка із хором «Фаустина». Сюрпризом для присутніх стали також виступи викладача польської мови Гжегоша Кубяка, а також скрипалі Людмили Скрипки.

Після закінчення виступів та вітань «від мікрофону» всі присутні обмінювались вітаннями, проте уже особисто, за келихом шампанського, а також фотографувались та колядували.

Більше фото у

Віталій Прокопець,