100 000 грн за креативність

Початок нового року – це початок нових великих справ. Для «Водника» 2017 рік розпочався Конкурсом проектів «NUWEE CHALLENGE», ініціатором і натхненником якого став ректор Віктор Мошинський. За словами Віктора Степановича, «Національний університет водного господарства та природокористування є одним із містоформуючих закладів Рівного, а тому ми залучаємо до роботи спільноту, та своєю власною працею виходимо далеко за наші стіни».

Проведення такого справді масштабного заходу у стінах університету (адже конкурс має відкритий формат і участь у ньому можуть взяти усі бажаючі) дозволить не лише виявити та розвинути кращих фахівців і аматорів в сфері інноваційних наукових розробок, технічно обдарованих особистостей, а й довести останнім свої ідеї до готового продукту. Окрім того, конкурс дозволить оцінити ідеї молоді та відібрати серед них найбільш інноваційні та перспективні.

Впродовж двох місяців – до першого березня, команда експертів прийматиме заявки від учасників. Згідно поданих заявок буде здійснюватися відбір на фінальну частину конкурсу, тому до заповнення заявки необхідно віднестися з максимальною відповідальністю. Прерогатива при розгляді заявок надаватиметься інженерним напрямкам. В першу чергу буде оцінюватися інноваційна складова проекту.

Зокрема важливими є наступні напрямки розробок:

• системи управління транспортом;
  • геологорозвідка, проекти в сфері ефективного природокористування;
  • альтернативна енергетика;
  • комплекси та системи військового призначення;
  • агропромислова техніка;
  • ігрові платформи, програмне забезпечення;
  • системи обробки, зберігання та передачі великих масивів даних.

У фінальній частині конкурсу (дата проведення фіналу буде оголошена додатково – після закінчення терміну прийому заявок) міжнародне журі оцінюватиме фіналістів, серед яких і визначить переможців.

Переможці розділять між собою кошти у розмірі 100 000 грн., які покриватимуть витрати на закупівлю обладнання для реалізації проекту.

Фінансова стабільність закладу – запорука його успіху. Саме висока фінансова спроможність університету дозволила йому реалізувати конкурс «NUWEE CHALLENGE».

Детальніше з умовами участі в конкурсі та положенням можна ознайомитися за посиланням.

Сектор зв'язків з громадськістю