Залік ХХХХІ Спартакіади «Здоров’я»

У спортивному комплексі відбулися змагання з шахів, настільного тенісу та волейболу в залік ХХХХІ Спартакіади «Здоров’я» серед викладачів та співробітників НУВГП.

Звання чемпіона з шахів 2016 року здобула збірна команда ННІБА в складі:

• Кочкарьов  Д.В. – доцент кафедри МБГ;
  • Супрунюк  В.В. – доцент кафедри автомобільних доріг основ фундаментів;
  • Захарчук  Г.Р. – інженер комп’ютерного класу.

ІІ місце здобули представники ННІАЗ в складі:

• Костецький А. – завідувач лабораторії ВБР;
  • Німкович Р. – лаборант кафедри геодезії;
  • Кучерова А.В. – доцент кафедри АГЗ.

ІІІ місце посіла збірна команда ННІЕМ в складі:

• Кухар О.В. – доцент кафедри економічної теорії;
  • Подлевський  А. А. – старший викладач кафедри фінансів;
  • Бабич Т.Ю. – старший викладач кафедри кібернетики.

ІV місце – Технічний коледж – 6 оч.
V місце – ННМІ – 5 оч.
VІ місце – АТТ – 2 оч.

У змаганнях з настільного тенісу взяло участь п’ять команд. Чемпіоном з настільного тенісу серед викладачів та співробітників НУВГП стала команда Технічного коледжу, який представляли Новак Михайло, Кірілкова Катерина та Нестерчук Василь.

ІІ місце посіла команда ННІЕМ, склад якої був таким: Король Богдан, Ляхович Ольга, Гарнага Олександр.

ІІІ місце зайняла команда Автотранспортного коледжу у складі: Карась Іван, Мосійчук Володимир, Мельник Сергій.

У волейбольному турнірі взяло участь шість команд. Перше місце впевнено виборола збірна команда ННІБА, друге місце посіла команда ННМІ, третіми стали представники Технічного коледжу. Кращим гравцем турніру визнано гравця команди ННМІ Марчука Назара.

Кафедра фізичного виховання

Читайте також: Підведено підсумки конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій за 2016 рік