Молодь НУВГП опановує маркетинг

Молодь НУВГП опановує  маркетинг

Протягом жовтня-грудня 2016 р. студенти спеціальності «Маркетинг» проходили навчання за програмою додаткових освітніх послуг. Ведучими викладачами Бізнес-тренінгу «Практичні інструменти інтернет-маркетингу» були завідувач кафедри М.В.Мальчик та практикуючий маркетолог П.М. Алексєвич. Програма курсу передбачала вивчення таких тем, як: Огляд інструментів он-лайн маркетингу; Контекстна реклама; SMM;  SEO; Вірусний маркетинг; Email – маркетинг; Медійна реклама; Product  placement. Даний реалізований на кафедрі маркетингу НУВГП проект дозволив студентам  поглибити  знання з професійно-орієнтованих дисциплін та набути додаткових професійних знань, умінь та навичок. За результатами навчання усі студенти отримали сертифікати.

Гонтаренко Н.А.,  к.е.н.,
доцент кафедри маркетингу