Новий збірник від наших науковців

Збірник тез та статей за редакцією доцента кафедри архітектури та середовищного дизайну Наталії Лушнікової підготовлений за результатами ознайомчого візиту представників британських вишів до НУВГП, який відбувся в червні цього року. Тоді університет гостинно приймав професора Джамала Хатіба з Університету Вулвергемптону та доктора Мохаммеда Сонебі з Королівського Університету Белфасту.

Даний візит відбувався в рамках гранту програми Британської ради в Україні «Інтернаціоналізація вищої освіти». Нагадаємо, що під час візиту було проведено міжнародний англомовний семінар «Інтернаціоналізація вищої освіти в галузі будівництва та архітектури».

У збірнику представлено опис основних заходів в рамках візиту та тези й статті учасників семінару та інших науковців двох британських вишів: Королівського Університету Белфасту та Університету Вулвергемптону та українських ВНЗ:  НУВГП та НУ «Львівська політехніка».

Збірник дає можливість ознайомитися з науковим та навчальним доробком фахівців вказаних університетів, тим самим сприяючи розвитку фахових контактів між нашими вишами.

Збірник доступний у цифровому репозиторії за посиланням.

Наталія Лушнікова,
кафедра архітектури та середовищного дизайну