День Святого Миколая у ННМІ – творити дива може кожен

Ходжу у другий клас.
Ти прийдеш, Миколайчику,
В інтернат до нас?

За легендою, вдома у Святого Миколая є чарівна книга. У цій книзі все записано і про всіх. Там є всі хороші і погані справи, які за рік зробила людина. Тому кажуть: якщо ти себе цього року погано поводив, то подарунка від Святого тобі не бачити. То ж особливим нетерпінням та тремтливим хвилюванням чекають Дня Святого Миколая дітки. За традицією, перед святом, вночі, батьки кладуть дітям іграшки, новий одяг та солодощі під подушки, зберігаючи у таємниці свою причетність до подарунків для того, щоб діти повірили у диво, звершуване Святим Миколаєм, і вчилися бути добрими та милосердними.Але, на жаль, є дуже багато діток, позбавлених материнської ласки, батьківської турботи та домашнього затишку, які не матимуть подарунків, незважаючи на свою добру поведінку та слухняність.  Поділитися святковим настроєм, подарувати часточку тепла та святкового дива таким діткам в День Святого Миколая, вже традиційно, вирішив колектив працівників та студентів ННМІ Національного університету водного господарства та природокористування. В рамках волонтерської  практики 19 грудня 2016 року викладачі цього інституту відвідали Комунальний заклад «Ясининицький навчально-реабілітаційний центр» Рівненської обласної ради, де виховуються 50 діток віком від чотирьох до чотирнадцяти років, в тому числі 10 дітей-сиріт.  Це навчальний заклад інтернатного типу, що забезпечує розвиток, виховання, навчання та соціальну адаптацію дітей-сиріт, напівсиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дошкільного віку, а також тих, які перебувають у родинних стосунках і потребують корекції фізичного та розумового розвитку. Тут виховуються малолітні дівчатка та хлопчики. І попри те, що в закладі є всі умови для реалізації права на освіту дітей з особливими освітніми потребами та їх інтеграції в суспільство, такі дітки особливо потребують тепла, уваги та святкового дива. Краплинку дива та доброти  подарували їм гості, привітавши вихованців інтернату з Днем Святого Миколая та вручивши невеличкі смачні подарунки. Справжньою нагородою для відвідувачів стали  променисті посмішки діток, щиро розказані віршики, виконані пісні та їх проста дитяча радість.

До фінансової підтримки даного заходу були залучені кафедри ННМІ та студенти 1-5 курсів денної форми навчання.

Викладачі кафедр транспортних технологій
 і технічного сервісу й автомобілів та
автомобільного господарства  ННМІ