В НУВГП підвели підсумки року

Нещодавно в Національному університеті водного господарства та природокористування пройшла остання у 2016 році конференція трудового колективу. Президія була обрана у складі двох чоловік – ректора Віктора Мошинського та проректора Олега Лагоднюка.

Після вирішення усіх формальних питань та офіційного відкриття конференції перед делегатами виступив Віктор Степанович із Звітом ректора про виконання контракту з МОН України за 2016 рік. Проте ще до початку свого виступу ректор наголосив, що цього разу цей Звіт  не стільки ректора, скільки усіх працівників та університету в цілому. Традиційно Звіт складався з кількох частин, серед яких: забезпечення підготовки фахівців на рівні державних стандартів якості вищої освіти; виконання державного замовлення підготовки фахівців; підготовка наукових, науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації та їх атестація щодо присвоєння вчених звань; підсумки наукової та науково-технічної діяльності; міжнародна діяльність; фінансово-економічний стан; матеріально-технічна база; нові проекти та сервіси.

Варто відзначити, що університет у 2016 році показав стрімкий ріст майже за всіма критеріями. Також варто виділити, що ректор оголосив про свій грант «Відкритий конкурс стартапів NUWEE Challenge». Після кількох схвальних виступів від делегатів прийняли рішення Звіт ректора ухвалити.

Закривав конференцію, що дуже приємно, уже традиційно, колектив «Барви» своєю колядою та побажаннями щасливих свят.

Електронна версія Звіту ректора доступна у прикріпленому файлі.

Більше фото у

Віталій Прокопець,