Відкрито меморіальну дошку Миколі Карнаухову

На фасаді третього навчального корпусу університету відкрито меморіальну дошку нашому викладачеві Миколі Карнаухову.

Микола Миколайович загинув в зоні АТО в лютому місяці цього року поблизу селища Чернухино в районі Дебальцевого.

На відкриття пам’ятної дошки прийшли викладачі, студенти, знайомі і ті люди, хто хотів віддати шану загиблому Герою.

Були тут і його бойові побратими, близькі та рідні.

Присутні почули біографію Миколи Миколайовича, послухали вірш Рівненського поета Олександра Берестяного «Живи, мій водний» та вшанували пам'ять загиблого хвилиною мовчання.

Відкрили дошку пам’яті ректор університету та побратим загиблого - Олександр. А архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон освятив її та прочитав молитву.

Ректор Віктор Мошинський відмітив, що ця меморіальна дошка – це не лише частина граніту, а живе нагадування про Героя та друга, життя якого не пройшло даремно.

Звернувся до присутніх і бойовий товариш Миколи - Олександр Бодін.

Найважче давалася промова матері. «Дякую. Дякую всім, хто прийшов. Дякую, що пам'ятаєте мого сина, мого Колю», - сказала зі сльозами на очах мама Героя.

Меморіальна дошка зроблена зі штучного каменю та граніту нашим викладачем, доцентом кафедри архітектурного проектування, конструювання та графіки Петром Подольцем. Біля двох тижнів знадобилося скульптору на виготовлення дошки пам’яті.

«За своє життя я виготовляв багато портретів, дошок, скульптур. Проте коли працював над цією, дуже хвилювався», - розповів автор меморіальної дошки Петро Подолець.

Завершилася ця урочиста і сумна водночас подія виконанням гімну України.

Більше фото у

Наталія ПАРХОМЧУК,