Студенти НУВГП на чолі з викладачем створили соціальну мережу «Українці»

Beta-версія сайту доступна за адресою rivnestudents.com. Тут уже зареєстровано більше сотні студентів та викладачів Національного університету водного господарства та природокористування.

Розробники розповідають, що створювали веб-проект в рамках виконання кваліфікаційних робіт. «Більшість інтернет-користувачів «потопають» в гігабайтах нецікавого контенту, вони також додають друзів, з якими рідко спілкуються. Наша мета - забезпечити користувачів якісним контентом, що базується виключно на їх інтересах та поєднати їх з тими людьми, з якими є про що поговорити. Ключові цілі RivneStudents.com: безпека даних, персоналізація контенту, створення зв’язків між людьми, що мають спільні інтереси», - розповідає куратор проекту, викладач Навчально-наукового інституту автоматики кібернетики та обчислювальної техніки Віктор Жуковський. Для цього в «Українців» є власні хештеги, які допомагають віднаходити публікації різних людей на одну тему та обмінюватися думками. Наприклад, натиснувши на хештег #СпортШок можна дізнатися міркування різних користувачів з приводу матчу «Дніпро» - «Севілья» та останніх спортивних новин. Серед популярних хештег-міток також класичне #ТиповеРівне, #ДівчатаВодного та #НовиниВодного.

Автори пророкують соціальній мережі популярність ще й завдяки простій формі реєстрації: стати одним з «Українців» можна просто авторизувавшись через акаунт Facebook чи В Контакте.

«Українці» - це перша повноцінна соціальна мережа, розроблена в Рівному, раніше для спілкування між собою рівняни використовували форуми або інші засоби комунікації, такі як Skype, Facebook тощо. Керівництво НУВГП обіцяє надати соціальній мережі статус університетського форуму, який буде використовуватися для неформального спілкування між студентами та викладачами.

Хостинг для проекту надається компанією Microsoft в рамках програми підтримки стартапів BizSpark. Ця програма надає інструменти для розробки програмного забезпечення та забезпечує розгортання проекту в сервісній cloud-computing платформі Azure.

Розробники RivneStudents.com звертаються до рівнян з проханням допомогти покращити beta-версію соціальної мережі, надсилаючи свої побажання в тему «Пропозиції та зауваження» на сайті, як тільки ресурс буде відшліфовано, вони зможуть перейти до вдосконалення мобільної версії сайту.

Юлія Ковальчук,
сектор зв’язків з громадськістю