Микола Миколайович Карнаухов

Неможливо передати словами всю гіркоту непоправної втрати, якої зазнав колектив Національного університету водного господарства та природокористування - захищаючи рідну землю від російсько-бандитських зайд пішов з життя Микола Миколайович Карнаухов(позивний «Не журись»), доцент кафедри автомобілів та автомобільного господартва, кандидат технічних наук.

Народився Микола Миколайович 20 липня 1965 року у місті Кокчетав Казахської РСР. У 1982 році вступив на механічний факультет Українського інституту інженерів водного господарства (спеціальність „Механізація гідромеліоративних робіт”), який закінчив у 1989 році і отримав кваліфікацію інженера-механіка.

У 1983-1985 рр. проходив строкову військову службу у Військово-Повітряних Силах.

Трудову діяльність розпочав у 1989 році на посаді інженера науково-дослідного сектора УІІВГ, згодом - молодшого наукового співробітника кафедри будівельних і меліоративних машин. З 1992 до 1994 року навчався в аспірантурі УІІВГ, після закінчення якої його доля зв’язала з кафедрою автомобілів, автомобільного господарства та технології металів, на якій пройшов шлях від асистента до доцента.

У 1999 році захистив дисертацію на здобуття вченого звання кандидата технічних наук. Автор більше 50 наукових і навчально-методичних праць. Все своє життя Микола Миколайович керувався кредо: «Якщо не маєш ідеї, за яку не шкода віддати своє життя, тоді не варто і жити!». Він був вимогливим до себе, високоморальним, прямим та відкритим, ніколи не намагався бути яскравішим чи кращим інших.

Колектив НУВГП висловлює своє глибоке співчуття родині Миколи Миколайовича Карнаухова. Ми завжди будемо пам’ятати цю видатну людину, доброта, чесність та порядність якої залишатиметься зразком для усіх.

Як важко віднайти слова,

Та не тому, що слів бракує,

А через пам’ять, що жива,

Та біль, у серці що вирує,

Чому так сталось у житті?

Чому воно Його забрало?

Чому життя у небутті?

Таких людей на світі мало!

Прощання відбудеться

Вівторок, 10 березня,
з 9.30 - Головний корпус НУВГП, фойє;
з 12.00 - Свято-Покровський собор.