Іменні стипендії здобули найкращі

Щороку  студенти  мають можливість здобути різні види стипендій: звичайну, підвищену,  стипендію міського чи обласного голови,  КМУ, ВРУ, ім. М.С. Грушевського, інші види іменних стипендій, благодійників, а також Президента України.

Так, стипендія Президента України призначається здобувачам вищої освіти – відмінникам, які найбільш відзначились в навчальній та науковій роботі. Розмір академічної стипендії Президента України – 4 400 грн. на місяць. Кандидати на отримання академічної стипендії Президента України висуваються вченими (педагогічними) радами закладів вищої освіти. Призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти здійснюється двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії протягом місяця після її закінчення.

Наказом Міністерства освіти і науки України академічні стипендії Президента України в ІІ семестрі 2023-2024 н.р. здобули троє студентів НУВГП. Це четвертокурсниця спеціальності «Право» навчально-наукового інституту права Богдана Киричук;  магістр першого  року навчання спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» навчально-наукового інституту економіки та  менеджменту Марія Бурченя та магістр першого року навчання спеціальності «Облік і оподаткування» навчально-наукового інституту економіки та  менеджменту Діана Попчук.

Окрім того, призначено також іменну академічну стипендію ім. М.С. Грушевського магістерці першого року навчання спеціальності «Облік і оподаткування» навчально-наукового інституту економіки та  менеджменту Ірині  Власюк.   Стипендія призначається здобувачам вищої освіти – відмінникам, а також тим студентам, які найбільш відзначились в навчальній та науковій роботі, починаючи з другого курсу.  Розмір стипендії  –  4 000 грн. на місяць.

А ось  четвертокурсниця спеціальності «Професійна освіта» (цифрові технології)  навчально-наукового інституту кібернетики, інформаційних технологій та інженерії Кароліна Каграманян здобула стипендію КМУ. Цей вид грошової виплати   призначається  студентам, які займають найвищі рейтингові позиції та мають право на призначення академічних стипендій за особливі успіхи в навчанні. Розмір – 4 000 грн. на місяць.

Наталія ПАРХОМЧУК,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою