Чемпіонат НУВГП з гирьового спорту

18 квітня у великому залі спортивного корпусу НУВГП відбувся чемпіонат з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь 28 спортсменів з семи інститутів. Змагання проводились у вправі «поштовх двох гир» у шести вагових категоріях: 63 кг, 68 кг, 73 кг, 78 кг, 86 кг та 86+ кг.

У командному заліку впевнено перемогла команда ННІБА, 2 місце здобула команда ННМІ, 3 місце посіла команда ННІЕАВГ. Наступні місця розподілились таким чином: 4 місце - ННІКІТІ, 5 місце - ННІЕМ, 6 місце - ННІОЗ та 7 місце - ННІП.

У ваговій категорії 63 кг всі три призові місця зайняли студенти ННІЕАВГ. 1 місце посів студент 4-го курсу Позняк Антон, 2 місце виборов Пархомчук Володимир, студент 1 курсу і 3 місце зайняв Токар Володимир, також студент 1 курсу.

У ваговій категорії 68 кг переможцем став Полюхович Богдан (ННІЕМ, 2 курс). 2 місце посів Орлов Владислав (ННІБА, 1 курс) і 3 місце зайняв Зиль Іван (ННІБА, 2 курс).

У ваговій категорії 73 кг перемогу здобув Мамчур Максим (ННІБА, 2 курс), 2 місце посів Полюхович Дмитро (ННІБА, 2 курс) і 3 місце зайняв Онищук Захар (ННІКІТІ, 1 курс).

У ваговій категорії 78 кг переможцем став Пархомчук Віталій (ННІКІТІ, 2 курс), 2 місце здобув Лесик Ілля (ННІБА, 2 курс) і 3 місце зайняв Смеречинський Мілан (ННІОЗ, 1 курс).

У ваговій категорії 86 кг 1 місце виборов Панасюк Денис (ННІБА, 2 курс), 2 місце посів Федорчук Роман (ННМІ, 4 курс) і 3 місце зайняв Шендецький Артем (ННІЕМ, 1 курс).

І у найважчій категорії 86 + кг впевнено переміг Бєгаль Ілля (ННІКІТІ, 3 курс), 2 місце здобув Тимчук Артем (ННІБА, 2 курс) і 3 місце посів Дубич Максим (ННМІ, 1 курс).

Бажаємо усім студентам подальших успіхів і спортивного зростання.