Студенти зі Слов'янського НКЦ в музеї історії НУВГП

Студенти зі Слов’янського НКЦ в музеї історії НУВГП

Через форс-мажорні обставини на Сході України студенти-заочники зі Слов’янського навчально-консультативного центру в цьому році змушені здавати літню сесію та захищати свої дипломні проекти в Рівному.

В останній день перед від’їздом проректор НУВГП Олег Анатолійович Лагоднюк та директор  Слов’янського НКЦ Володимир Федорович Московченко для бесіди зібрали студентів у музеї історії НУВГП.

Олег Анатолійович перш за все подякував студентам за їх довіру адміністрації університету, котра потурбувалася про безпеку російськомовних студентів під час їх перебування на Західній Україні, за сміливість в подоланні своїх пересторог на рахунок того, в чому тривалий час населення Донбасу переконувало телебачення Росії, за палке бажання закінчити своє навчання та отримати диплом. Головною темою розмови були питання, яким чином і коли випускники зможуть отримати свої дипломи. Певних домовленостей з цього приводу було досягнуто.

Потім для студентів Слов’янського навчально-консультативного центру була прочитана ознайомча лекція з історії НУВГП та проведена оглядова екскурсія по музею університету. Студенти з цікавістю слухали історичні факти, курйози та легенди з минулого навчального закладу. Багато відвідувачів були щиро здивовані почутому і приємно вражені, що їм довелося навчатися в університеті із такою багатою історією.

Додому студенти повезуть враження від Рівного і довго будуть з приємністю згадувати про свою вимушену поїздку на Західну Україну.