Шановні випускники нашого славного своїм науково-історичним літописом навчального закладу!

Роки професійного становлення, життєвих випробовувань відділяють нас від останнього заняття в аудиторії, останнього звертання викладача «прошу тиші...», від найкоротшої літньої ночі, яку зустріли в колі одногрупників, котрі назавжди залишилися для нас щирими друзями.

У 2015 році наш університет відсвяткує свій 100-річний ювілей. Нині - це потужна вища школа, на базі якої здійснюється підготовка фахівців, у тому числі й іноземних громадян, на 9-ти факультетах: водного господарства, гідротехнічного будівництва та гідроенергетики, будівництва та архітектури, механіко-енергетичного, екології та природокористування, землеустрою та геоінформатики, економіки і підприємництва, менеджменту, прикладної математики та комп'ютерно-інтегрованих систем.

За зазначеними напрямами навчаються також в навчально-консультаційних центрах університету, зокрема, у містах Гурзуф, Джанкой (АР Крим), Прилуки (Чернігівська область), Слов'янськ (Донецька область), Виноградів (Закарпатська область).

Серед здобутків університету - сучасні науково-практичні лабораторії; науково-навчальні обмінні програми з вищими навчальними закладами Польщі, Німеччини, Франції, США, Росії; бази практики та відпочинку; стовідсоткове забезпечення іногородніх студентів гуртожитком; навчання на кафедрі військової підготовки; можливість займатися в спортивних секціях та гуртках художньої самодіяльності (практично за всіма видами).

Студенти університету мають можливість одночасного здобувати дві спеціальності, що є надійною запорукою їх конкурентноздатності як в Україні, так і за кордоном, оскільки по закінченню вони зможуть отримати диплом європейського зразка.

Колектив університету активно готується до ювілейної дати. 2012-2013 навчальному році завершується відкриття більше 10-ти нових спеціальностей, створення 4 нових спеціалізованих рад із захисту кандидатських та докторських дисертацій.

Активно відбувається реорганізація університету з метою отримання статусу науково-дослідного вищого навчального закладу: на базі факультетів створюються навально-наукові інститути.

Серйозною проблемою для університету є рівень модернізації навчального процесу, недостатнє забезпечення лабораторій сучасним обладнанням, відсутність фінансування участі нашої молоді в міжнародних освітній програмах, стипендіальних програмах тощо.

Університет активно працює над можливістю отримання студентами другого диплома європейського зразка, викладанням предметів іноземною мовою.

Та найголовнішим здобутком нашого колективу є випускники - індикатор результативності освітянського курсу, оцінка рівня навчально- наукової діяльності.

Відтак, звертаємось до Вас, наші дорогі випускники, незалежно від географії Вашого перебування, посад, кар’єрного росту - залишайтеся нашими, не байдужими до наших свят, проблем, здобутків. Навіть у скрутний час для будь-кого з нас підтримка такого потужного гурту зможе зрушити брилу та розтопити лід.

Чекаємо Вашої поради, Вашої відвідин, із задоволенням будемо підтримувати з Вами зв'язок .

Просимо Вас зареєструватися на сайті. Будемо надзвичайно вдячні, якщо Ви внесете свої пропозиції, запропонуєте свою підтримку (в межах можливостей та компетенції) з питань розвитку університету.Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки