Програма курсів Diploma in Practical Legal English

Від імені Центру американських студій я хотіла б запросити вас взяти участь у програмі курсів «Diploma in Practical Legal English» з американським юристом, професором Шоном Байєрном (випускником Єльського університету та Каліфорнійського університету в Берклі). Серія дипломних курсів проходить у зручному вечірньому форматі на платформі Zoom.

Diploma in Practical Legal English – це серія з п’яти 3-годинних курсів, які проводяться щочетверга з 17:30 до 20:30 за центральноєвропейським часом (CET – берлінський/празький/варшавський/паризький час).

Мета програми: ви вивчите базовий і розширений словниковий запас юридичної англійської мови, який використовуватимете у своїй щоденній юридичній практиці, і зрозумієте контексти використання юридичних фраз у п’яти ключових сферах.

Викладач: адвокат, професор Шон Байєрн — американський юрист і випускник Єльського університету (бакалавр) та Каліфорнійського університету в Берклі (J.D.).
Спеціалізується на договірному, деліктному та господарському праві. Проф. Байєрн є автором і співавтором кількох книг, зокрема «The Analytical Failures of Law and Economics» (Cambridge University Press, 2023); «Autonomous Organizations» (Cambridge University Press, 2021), «Principles and Possibilities in Common Law» (West Academic, 2023) і, разом з Мелом Айзенбергом з школи права Берклі, «Gilbert Law Summary on Contracts» (West Academic, 15th ed. 2021).

Курси, включені в диплом з практичної юридичної англійської мови:
DIPLOMA IN PRACTICAL LEGAL ENGLISH - П'ЯТЬ 3-ГОДИННИХ КУРСІВ
Introduction to English Legal Terminology: 22 лютого 2024 р
Contract Law: 21 березня 2024 р
Civil Law, Civil Procedure & Tort Law: 18 квітня 2024 р
Business Law: 23 травня 2024 р
Criminal Law: 20 червня 2024

Дедлайн реєстрації зі знижкою майже 40%: 21 лютого 2024 року.

Будь ласка, заповніть цю коротку форму, щоб зареєструватися

Детальний опис диплома з практичної юридичної англійської мови та всіх 5 курсів, що входять до нього

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters