Університет

Організаційно-діяльнісна гра «Ідеальний дім майбутнього»

Організаційно-діяльнісна гра «Ідеальний дім майбутнього»

Запрошуємо прокачати своє майбутнє! 

Візьми участь в організаційно-діяльнісній грі «Ідеальний дім майбутнього», яка буде організована в межах проекту за Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) спільно з Українською школою урядування «Он-лайн освіта задля сталого розвитку»

Учасники заходу зможуть підвищити спроможність:

  • усвідомлювати складові існування середовища людини, аналізувати тісні взаємозв’язки між ними, виявляючи наскрізні елементи; 

  • структурувати результати аналізу та узагальнювати їх за Цілями сталого розвитку;

  • прогнозувати наслідки безвідповідальної діяльності людини, коли нинішні покоління задовольняють свої потреби, при цьому ставлячи під загрозу можливість задовольняти потреби майбутніх поколінь;

  • генерувати план дій для людей на засадах співробітництва і партнерства, щоб вивести світ на траєкторію сталого і неухильного розвитку із зрівноваженням трьох вимірів сталого розвитку: економічного, соціального та екологічного.

Результат гри «Ідеальний дім майбутнього» для учасників заходу:

  • Розвиток навичок побудови моделі та здійснення аналізу взаємодії всіх її елементів, структурування, узагальнення, генерування та планування професійної діяльності з орієнтуванням на Цілі сталого розвитку.

  • Розвиток компетентності комунікації та взаємодії: вміння розбудовувати партнерські відносини; здатність ефективно взаємодіяти - дослухатися, сприймати та викладати думку, толерантність до іншої точки зору; вміння впевнено виступати перед аудиторією, чітко і послідовно доносити думку; вміння вести діалог; вміння аргументовано та ефективно доводити свою точку зору.

  • Розвиток абстрактного мислення: здатність до логічного мислення; вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки.

  • Розвиток здатності чіткого бачення результатів і планування своєї професійної діяльності з урахуванням Цілей сталого розвитку.

Дата та тривалість заходу: 28 лютого 2020 року, 10:00 - 13:00. 

Місце проведення: ауд. 162, навчальний корпус № 1 Національного університету водного господарства та природокористування.

Модератор заходу: тренер проєкту за Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) спільно з Українською школою урядування «Он-лайн освіта задля сталого розвитку» - Качан Наталія

Зареєструватися на захід можна за посиланням: https://bit.ly/2RRR1Dgназад