Тренінг «Методи інноваційного навчання у вищій освіті»

Тренінг «Методи інноваційного навчання у вищій освіті»

З метою популяризації розвитку академічного підприємництва в закладах вищої освіти 19 березня 2019 року відбудеться тренінг «Методи інноваційного навчання у вищій освіті». Подію організовує Міністерство освіти і науки України спільно з ГО «Платформа інноваційного партнерства» за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

У рамках заходу буде презентовано досвід Естонії в освіті та розвитку академічного підприємництва, надаватимуться практичні знання у використанні різних методів навчання та роботи зі студентами.

Викладачі тренінгу:

  • Ольга Богданова – заступник директора Університету Тарту, керівник Європейських програм університету;

  • Марет Ахонен – менеджер IdeaLab в Університеті Тарту, займається просуванням стартап-мислення для студентів всіх спеціальностей;

  • Пірет Арусаар – менеджер програми розвитку підприємництва в Університеті Тарту, здійснює консалтинг малого бізнесу і проводить тренінги для студентства. Під її керівництвом було створено спільну програму Starter у восьми університетах Естонії.

Захід буде проводитись англійською мовою. Місце проведення: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, к.401.

Участь у тренінгу безкоштовна та можлива за умови попередньої реєстрації до 17 березня 2019 року за посиланням. Підтвердження щодо участі буде надіслано учасникам до 18 березня.

Програма тренінгу додається.

Програманазад


Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку