НУВГП разом з партнерами реалізовуватиме проект «Sustainable Water Management and Hydrological Security in V4 group and Ukraine»

НУВГП разом з партнерами реалізовуватиме проект «Sustainable Water Management and Hydrological Security in V4 group and Ukraine»

В рамках укладеного договору про співпрацю між НУВГП та Сільськогосподарським університетом в Кракові (Польща) спільно з партнерами з інших країн Вишеградської групи було підготовлено грантову пропозицію до Вишеградського Фонду.

Дана проектна заявка була підтримана Вишеградським Фондом. Консорціум університетів приступає до реалізації проекту «Sustainable Water Management and Hydrological Security in V4 group and Ukraine».

До складу виконавців проекту увійшли:

- University of Agriculture in Krakow (Poland) - beneficiary of project;
- National University of Water and Environmental Engineering (Ukraine);
- Slovak University of Agriculture in Nitra (Slovakia);
- Institute of Hydrodynamics CAS (Сzech Republic).

Метою проекту є покращення якості інтегрованого і стійкого управління водними ресурсами, а також підвищення рівня обізнаності серед молоді (студентів, магістрантів, аспірантів та старшокласників середньої школи) про необхідність спільного управління задля створення інноваційних концепцій та проектів у галузі водної інженерії.

Проектом передбачено проведення Вишеградських фестивалів та Літньої школи, що включатимуть лекції від провідних регіональних та європейських експертів, фотоконкурс, дискусійний форум із означеної проблематики тощо.

Деталі за посиланням.

Орієнтовний бюджет гранту – 45 885 євро.назад


Повідомити про знайдену помилку поєднанням Ctrl+Enter виділивши текст на сторінці