Престижні післядипломні програми МВА на базі Інституту основ інформатики Польської академії наук

Престижні післядипломні програми МВА на базі Інституту основ інформатики Польської академії наук

Інститут основ інформатики Польської академії наук надає післядипломну освіту польською та англійською мовами у галузі математичних та технічних наук, а також у сфері менеджменту.

Освітня пропозиція від Польської академії наук (ПАН) включає, зокрема, інтердисциплінарне навчання у докторантурі ПАН та Internationa lPhD Projectsin Intelligent Computing (MPD). Серед найцікавіших програм можна назвати: «Сучасні прилади для аналізу даних у бізнесі», «Розробка курсів та навчання через мережу Інтернет», «Нові технології у бізнесі», а також «Програмування на платформі .NET».

На особливу увагу заслуговують престижні післядипломні програми MBA: MBA – інновації та аналіз даних, MBA – менеджер ІТ, Executive MBA та MBA – Innovationand Data Analysis англійською мовою. Програми МВА розраховані на директорів фірм, амбітних менеджерів, а також осіб, бажаючих підвищити свою професійну компетенцію, розвинути управлінські навики та знання в інноваційній економіці. Навчальні програми дають можливість здобути практичні менеджерські вміння шляхом аналізу і методів розв’язування проблем фірми, відповідального прийняття рішень, набуття навиків успішних переговорів.

Навчання за цими програмами проводиться спільно з Woodbury Schoolof Businessof Utah Valley University (USA).

Інститут основ інформатики Польської академії наук (ІОІ ПАН) є одним з провідних дослідницьких закладів у галузі інформатики у Польщі. Інститут має право здійснювати підготовку фахівців в аспірантурі та докторантурі.

ІОІ ПАН пропонує унікальні програми післядипломної освіти МВА, що вирізняються якістю знань та гнучким графіком навчального процесу. Навчання триває лише 1 рік у вихідні дні (шість разів на семестр). Освітня програма англійською мовою триває два семестри, приїзд на навчання – 4 рази на рік (у жовтні, січні, квітні, червні).

У рамках освітніх програм МВА – Інновації та аналіз даних та МВА – Менеджер IT реалізується програма «МВА для докторантів». Участь у даній програмі можуть брати докторанти технічних факультетів і технічних університетів, медичних університетів, природничих факультетів. Відбір кандидатів відбувається на основі складених ними бізнес-планів щодо реалізації однієї зі своїх ідей. Учасники докторських програм мають 50% знижку в оплаті за навчання.

Навчання у ПАН відбувається у модульній формі – найбільш привабливій формі для тих, хто хоче поєднати професійну діяльність з можливістю здобути нові вміння, знання і компетенції. Серед викладачів інституту – спеціалісти, які мають значні досягнення у своїй галузі, до яких належать науковці з ПАН, Utah Valley University та професори з інших відомих іноземних університетів.

Для реєстрації участі в освітній програмі МВА потрібно надіслати електронною поштою заяву, що розміщена на сторінці www.ipi.edu.pl. Оригінал заяви разом з іншими необхідними документами слід доставити до ПАН не пізніше, ніж у день початку навчання.

Необхідні документи:

  1. заповнена заява;
  2. копія та переклад диплому та додатку до диплому;
  3. актуальне резюме;
  4. копія паспорту.

Оплата за навчання:

Освітня програма

Реєстраційний внесок

Вартість навчання

МВА – Інновації та аналіз даних

400 злотих

16.000 злотих

МВА – Менеджер ІТ

400 злотих

16.000 злотих

Менеджер вищої ланки

500 злотих

27.000 злотих

Контактна інформація: www.ipi.edu.pl, www.ipipan.waw.pl, e-mail: study@ipipan.waw.pl

 За більш детальною інформацією звертатися у
відділ європейської освіти, 1 корпус (каб. 138).

 

Інформаціяназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки