Курси Школи лідерства для викладачів

Шановні колеги!

Повідомляємо, що з метою навчання щодо використання навчальної платформи Moodle, оформлення структури освітніх компонент та організації матеріалів, складання тестових завдань для модульних контролів освітніх компонентів будуть проводитися заняття Школи лідерства.

Заняття будуть проводитися в онлайн-форматі із самостійною роботою у наповненому курсі за допомогою навчальної платформи Moodle з 20.02.2024 по 29.02.2024 включно за затвердженою програмою.

Назва курсів Школи лідерства:

- «Проектування оціночних матеріалів контролю в ННЦНО». Викладач курсу – Мороз Олександр Сергійович, к.с.-г.н., заступник директора ННЦНО.

Посилання для запису на курс тут

Обсяг: кредити ЕКТС – 0,5, години – 15, аудиторні заняття – 4, з них: 1– лекційне, 1 – практичне.

- «Створення та наповнення освітніх компонент на базі навчальної платформи Moodle». Викладач курсу – Чумак Оксана Володимирівна, начальник відділу забезпечення інноваційних технологій навчання інформаційно-обчислювального центру.

Посилання для запису на курс тут

Обсяг: кредити ЕКТС – 0,5, години – 15, аудиторні заняття – 6, з них: 2 – лекційних, 1 – практичне.

Всі науково-педагогічні працівники мають змогу долучитись до онлайн-занять Школи лідерства на навчальній платформі Moodle.

Науково-педагогічні працівники можуть записатися  до занять в Школі лідерства за курсами за вищезгаданими посиланнями до 19.02.2024 включно.

Підключитися до відвідування онлайн-занять, виконання завдань буде можливо з 20.02.2024 по 29.02.2024.

Консультації з викладачами курсів за вашим бажанням буде здійснено відповідно до запрошення в Google-календарі.

Після успішного завершення навчання усі слухачі отримують Сертифікат про підвищення кваліфікації.

Зауважимо, що ті викладачі, які проходили навчання за вищезазначеними курсами у грудні 2023 року але не виконали завдання та не отримали Сертифікат про підвищення кваліфікації, мають можливість зробити це зараз.

З повагою організаційний комітет Школи лідерства

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters