Студентське самоврядування в Національному університеті водного господарства та природокористування (далі-НУВГП) – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні університетом.

 Вищим представницьким органом студентського самоврядування університету є Студентська рада університету. Студентський парламент на базі навчально-наукових інститутів та Студентські ради гуртожитків виконують доручення Студентської ради та звітують перед нею.

 У своїй діяльності Студентська рада університету керуються чинним законодавством України, в тому числі, Законом України «Про вищу освіту», Наказами та розпорядженнями Міністерства освіти і науки України, Статутом та внутрішніми документами НУВГП, Положенням про Студентську раду НУВГП.

 Студентська рада  НУВГП  не підпорядковується адміністрації вищого навчального закладу та є самостійним та незалежним органом студентського самоврядування. Адміністрація Університету не має права втручатися в діяльність органів студентського самоврядування.Повідомити про знайдену помилку поєднанням Ctrl+Enter виділивши текст на сторінці