Звітно-виборча профспілкова конференція 2015

12 квітня 2015 року у актовому залі НУВГП відбулася звітно виборча профспілкова конференція. На конференцію було делеговано 160 студентів. Прибуло і зареєструвалось 109 делегатів.  На конференцію були запрошені:

-          заступник голови обласної ради профспілки працівників освіти і науки – Ковальчук Марія Юріївна;

-          начальник відділу з виховної роботи, соціологічних досліджень та естетичних виховань – Корбутяк Васаиль Михайлович;

-          юристконсульт-правовий інспектор праці – Антипчук Георгій Вікторович.

Згідно порядку денного було:

1. Прослухано та затверджено звіт голови профкому студентів НУВГП Шлапака В.Є. про роботу профспілкової організації за звітний період (10.02.2010 р. по 12.03.2015 року) – презентацію звіту можна завантажити нижче.
  2. Затверджено звіт ревізійної комісії.
  3. Проведено вибори голови профкому студентів. Новим головою студентів НУВГП одноголосно обрано Шлапака В.Є.
  4. Проведено вибори членів профкому студентів та вибори ревізійної комісії.
  5. Проведено вибори делегатів на обласну звітно-виборну профспілкову конференцію.
  6. Делеговано Шлапака В.Є. до складу обласної ради Профспілки.
  7. Прийнято колективну угоду на 2015 рік.

Презентація до звіту голови профкому студентів НУВГП