Весняна школа українського молодіжного форуму «Менеджмент ефективності молодіжної платформи» (20-22 березня 2015р. м. Київ)

Весняна школа  українського молодіжного форуму «Менеджмент ефективності молодіжної платформи» (20-22 березня 2015р. м. Київ)

В період з 20 по 23 березня 2015р. мені пощастило взяти участь у Весняній школі  Українського молодіжного форуму який проходив у м. Києві за підтримки Фонду Конрада Аденауера. Я мала змогу прослухати семінар «Менеджмент ефективності молодіжної платформи» та поспілкуватись з цікавими людьми - однодумцями.

На відкриті школи виступили: Габріеле Бауманн – голова представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Станіслав Куценко – голова Українського Молодіжного Форуму також Дітмар Шульмайстер – заступник голови Об’єднання християнського – демократичних студентів який розповів історію своєї організації її цілі та методи роботи, представництво на європейському рівні та участь молоді в процесі прийняття рішень в ЄС. Також слід зазначити що серед запрошених були представники Європейського молодіжного форуму: Хілдур Триггвадоттір та Хосе Сергіо Вінай.

Під час семінару ми обговорювали стратегію, інституцію стабільності НУО, працювали в групах під керівництвом досвідчених тренерів: Марія Богуслав, Беніамін Бабаджанян, Анна Масна та Еліна Фоїнська за допомогою яких покращили навики планування діяльності молодіжного громадської організації..

Катерина Кравченко – експерт з PR та маркетингу  та Наталія Дишлюк провели цікавий тренінг про інформаційну політику та нові PR- технології в діяльності НУО. На панельній дискусії Габор Берчелі – директор Іституту Роберта Шумана, Угорщина та Станіслав Куценко – голова Українського Молодіжного Форуму розповіли про процес прийняття рішень – внутрішніх в НУО та у співпраці з платформою (мережею). На завершення семінару Анна Масна – заступник голови EDS, Беніамін Бабаджанян – співголова робочої групи EDS «Права людини» та Еліна Фоїнська – співголова робочої групи EDS «Східне партнерство» (2013-2014рр.) розповіли про досвід роботи з мережею Європейських НУО – European Democrat Students (EDS).

В результатом цього насиченого трьох денного семінару  учасники змогли отримати знання щодо можливості їх участь в процесі прийняття рішень на місцевому та загальнонаціональному рівнях, щодо збільшення ефективності діяльності громадської організації, пошуку ресурсів для діяльності та розвитку організацій з числа членів та партнерів УМФ. Хочу подякувати організаторами та тренерам завдяки яким захід пройшов на високому рівні.