Дні польської культури. День другий.

В стінах НУВГП тривають «Дні польської культури». Сьогодні, 11 листопада о 16.00 в головному корпусі, відбулася Презентація курсів польської мови.

Презентація розпочалась із виконання гімну Польщі, оскільки саме сьогодні,  11 листопада 2014 року, Польща святкує День незалежності.

Перед присутніми виступала начальник відділу європейської освіти, Корнелюк Ірина Андріївна. Спочатку вона розказала декілька слів про відділ європейської освіти, а далі почала розповідати про Державний Університет «Люблінська Політехніка».  Серед присутніх були студенти, що навчались в польських вузах, які навчаються там, а також такі, що хочуть поступати в Люблінську Політехніку. Вся розповідь супроводжувалась презентацією на якій всі могли побачити факультети цього вузу, гуртки, наукові товариства, наукові кола. Також була подана інформація про вступ до Люблінської Політехніки, а саме про документи, що потрібні для вступу. Також була подана інформація про курси польської мов, що діють на базі нашого вузу та на базі польських ВНЗ. По закінченні виступу пані Ірини, присутні могли насолодитись мультфільмом «Cinderella» («Попелюшка») на польській мові.

На завершення, перед студентами виступила заступник голови студентського профкому Кушнірук Уляна Леонідівна, яка розповідала про міжнародний студентський квиток ISIC та ITIC. Для тих, хто не знає нагадаю, що  ISIC – це студентський квиток - дисконтна картка, за допомогою якої студент може скористатись 41 тисячею знижок в 125 країнах світу. Розповіла трішки про ці знижки, про те, хто та як може отримати цей квиток. Детальну презентацію про ISIC можна завантажити нижче..

Далі студенти могли задати запитання та отримати хороші і вичерпні відповіді. Ну що ж, чекаємо завтрашнього дня з продовженням та новими запланованими дійствами.

Презентація ISIC та ITIC в Україні і світі