День студента у Карпатах!

Цього року Рівненська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України  зробила дуже приємний сюрприз для активістів профспілкового студентського активу університетів та коледжів Рівного – дводенну екскурсійну поїздку у КАРПАТИ!!!

Організатором екскурсії була туристична агенція «Релакс».

Двадцять щасливчиків-активістів профспілкового руху НУВГП у суботу (15 листопада) помандрували «підкоряти гори Карпати»… Екскурсійна автобусна поїздка здійснювалася за маршрутом Рівне –Яремче – Микуличин – Буковель – Рівне.

Першою зупинкою було м. Яремче, де нас зустрічав веселий гід, який провів дуже захоплюючу, цікаву, часом екстремальну пішу 4 кілометрову екскурсію Стежками Довбуша.

Ми мали можливість милуватися мальовничими видами на каньйон Прута. Маршрут проходив таємничим карпатським лісом, з покритими мохом деревами та тінню величезних сосен та смерек. Стежка є грунтовою. Але часто нам доводиться проходити по каменях, покритим мохом, лазити тунелями скель. Навколо групи скель було декілька оглядових майданчиків, з яких відкривались гарні краєвиди на навколишні гори.

Наступним пунктом зупинки нашої екскурсійної поїздки було м. Микуличин, де ми зупинилися на ночівлю… Студенти нашого університету проживали у приватній садибі з гарними умовами… Цілий вечір ми милувались красою навколишніх гір, дихали свіжим карпатським повітрям, палили багаття і просто дуже чудово проводили час у дружній компанії…

Наступного дня наша екскурсія продовжилась і ми відвідали найбільший гірськолижний курорт Буковель. Курорт являє собою містечко, в якому розгорнуто спектр умов для заняття спортом, бізнесу, відпочинку, оздоровлення.  Нашому відпочинку сприяла чудова сонячна погода, тому ми мали можливість покататися на підйомниках та помилуватись красою гір згори. Пейзажі природи, які перед нами відкривались, неможливо передати ні одною камерою, їх краса безгранична і непередбачувана. На відпочинок у Буковелі ми мали всього 3 години, але все побачене і ті емоції які ми відчували піднімаючись на підйомнику будуть ще довго з нами.

Повертаючись додому, ми  знову  заїхали у м. Яремче і відвідали водоспад Пробій та сувенірний ринок, де придбали сувеніри на згадку про чудовий відпочинок у Карпатах!!!

Заступник голови Профкому студентів НУВГП

Уляна Кушнірук