6 школа профспілкового лідера

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спільно з Асоціацією правозахисних організаторів студентів України, Харківською обласною організацією профспілки та за підтримки Міністерства молоді та спорту України провели з 30 вересня по 3 жовтня 2015 року Всеукраїнську школу студентського профспілкового лідера «Студентський профспілковий рух в умовах зміни освітнього простору: виклики сьогодення», що проходила в м. Харьків. Цю школу відвідали студенти НУВГП: Білоус Андрій Анатолійович та Поп Іван Іванович.

Прибувши в Харків студентів  поселели в ДП Санаторій «Березівські мінеральні води», після чого було проведене урочисте відкриття школи профспілкового лідера.

В перший день наші студенти відвідали Національну академію Ярослава мудрого, де взяли участь у різноманітних тренінгах з наступних тем:

1.        Створення та реалізація сучасних профспілкових проектів

2.        Імідж студентської профспілкової організації: формування, виклики та загрози

3.        Студентський профспілковий лідер: образ, місія, стратегія діяльності

4.        Профспілкове спілкування: способи підвищення ефективності та подолання бар’єрів

5.        Особливості соціально-економічного захисту студентів через положення нормативно-правових актів у сучасних умовах.

Після чого мали екскурсія історичним центром м. Харкова.

На другий день було відвідано  Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова, де для учасників школи були проведені тренінги за тематикою роботи секцій:

1.        Документообіг в профспілковій організації

2.        Побудова ефективної соціальної комунікації з членами Профспілки

3.        Іміджіологія

4.        Ораторське мистецтво

5.        Мотивація профспілкового членства

6.        Працюємо з медіа: що потрібно знати.

Потім  студенти відвідали Центральний парк культури і відпочинку імені М. Горького.

Закінчилася Всеукраїнська школа студентського профспілкового лідера «Студентський профспілковий рух в умовах зміни освітнього простору: виклики сьогодення» підбиттям підсумків та врученням сертифікатів учасникам школи. Студенти отримали багато позитивних емоцій, перейняли досвід у своїх колег, завели безліч нових знайомств, а також чудово провели час.