Наукові пошуки наших студентів

Вже традиційно, в травні місяці, в рамках святкування Дня науки в університеті проводиться круглий стіл «Актуальні напрями студентської науки». Саме тут можна почути найкращі доповіді студентів з усіх навчально-наукових інститутів за результатами проведених ними наукових досліджень.

Цього року, 16 травня, круглий стіл знову зібрав студентів, які мали можливість представити свої наукові здобутки, обмінятися думками та ідеями для пошуку шляхів вирішення актуальних проблем, що торкаються найрізноманітніших сфер діяльності людини.

Всі доповіді студентів були досить цікавими та відрізнялися практичним спрямуванням. Особливу зацікавленість аудиторії викликали доповіді: «Розробка інформаційно-навігаційного додатка «Мій НУВГП» (студ. Матвійчук Мирослав, ННІАКОТ) та «SEO-маркетинг як інструмент для просування веб-ресурсу в конкурентному середовищі» (студ. Клімавічус Ярослав, ННІЕМ).

З результатами своїх ґрунтовних досліджень присутніх ознайомили студенти Гнесь Катерина (ННМІ) та Яцюк Юлія (ННІАЗ), які стали призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

На завершення заступник проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Степанченко О.М. вручила доповідачам сертифікати учасника круглого столу та висловила сподівання, що подібні заходи можуть стати поштовхом для створення на базі нашого університету інжинірингової школи, яка зможе об’єднати зусилля студентів різних спеціальностей для проведення досліджень щодо вирішення актуальних проблем сьогодення.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки