Студентка спеціальності "Транспортні технології" здобула два призових місця для університету

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з науковою роботою на тему «Аналіз та обґрунтування транспортних рішень в центральній частині міста»Стати призером одночасно у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі наук "Транспортні системи" та у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Інтегровані транспортні системи" цього навчального року вдалося нашій студентці ННМІ, групи ТТ-21і,  спеціальності «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)»  Садовець Катерині Володимирівні! 

Так, 5 квітня 2019 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті, де відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади  з дисципліни «Інтегровані транспортні системи», у індивідуальному заліку Катерина отримала Диплом другого ступеня (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри «Транспортних технологій і технічного сервісу» Кристопчук Михайло Євгенович). Студентка продемонструвала високий рівень підготовки з зазначеної дисципліни та виборола призове місце серед більше 120 учасників з 11 ЗВО України.

Друга перемога чекала Катерину  на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі наук "Транспортні системи", який відбувся на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова. За результатами підсумкової науково-практичної конференції, де Катерина представляла свою наукову роботу на тему «Аналіз та обґрунтування транспортних рішень в центральній частині міста»,  вона отримала Диплом третього ступеня (науковий керівник асистент кафедри «Транспортних технологій і технічного сервісу» Пашкевич Світлана Михайлівна)!

Дякуємо Катерині за прекрасні результати! Бажаємо їй подальших творчих успіхів та розвитку в науковій діяльності!назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки