Нові перемоги для університету

Нові перемоги для університету

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі науки «Автомобільний транспорт», секція: «Постійні пристрої для автомобільного транспорту».

Студентські наукові роботи були подані з дев’яти закладів вищої освіти України, у яких ведеться підготовка за освітньо-професійною програмою «Автомобільні дороги та аеродроми». За результатами доповідей із використанням презентації запрошені студенти- претенденти на перемогу у процесі дискусії мали можливість захистити результати представленої наукової розробки.

Національний університет водного господарства та природокористування представляв студент групи АДіА-41 Попович Петро Олександрович, який на високому рівні презентував свою наукову роботу та був нагроджений Диплломом ІІІ ступеня.  

Вітаємо переможця і його наукового керівника, старшого викладача кафедри автомобільних доріг, основ і фундаментів Зятюка Юрія Юрійовича, з успішним виступом та перемогою!назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки