Студенти-фінансисти – амбасадори фінансової грамотності

Студенти-фінансисти – амбасадори фінансової грамотності13 червня студенти 4 курсу «Фінанси і кредит» Alla Lysachok та Sasha Kaletnyk під керівництвом доцента кафедри економічної теорії Dmytro Nikytenko презентували свою роботу на фіналі Національного конкурсу студентських відео-робіт «Фінансова грамотність». Цей конкурс відбувся в рамках освітньої програми Центру «Розвиток КСВ» під назвою «Фінансова та підприємницька грамотність» і спрямований на поширення базових знань про фінансову грамотність серед студентів, які є майбутнім держави.

До складу професійного журі увійшли представники компанії VISA, Національного банку України, Незалежної асоціації банків України, USAID, Київської школи економіки та Міністерства освіти і науки України.

За словами Дмитра Крепака, регіонального менеджера VISA в Україні, Грузії і Вірменії, VISA використовує всі можливості для підкреслення значної ролі фінансової грамотності в українському суспільстві, адже надання освітньої інформації різним аудиторіям суспільства – це є частина глобальної ініціативи #VISA у сфері фінансової грамотності. Він зазначив, що учасники творчо підійшли до виконання своїх робіт та продемонстрували свою готовність бути амбасадорами фінансової грамотності.

Завдячуючи підтримці студентів та викладачів #NUWEE, які взяли активну участь в онлайн-голосуванні на сайті конкурсу, наша команда з відео-роботою «Як складати бюджет» дійшла до фіналу. Фіналісти конкурсу отримали дипломи учасника, фірмові футболки та відвідали екскурсію в Національний банк України в Музей грошей.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки