Успішний виступ обліковців на Всеукраїнській студентській олімпіаді

19-21  квітня 2017 року в Університеті імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро, проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та аудит».

Від НУВГП приймали участь двоє студентів кафедри «Облік і аудиту»: Хомич Оксани (студентка ОА-42) та Кирдей Юлія (студентка ОА-41інт.), яких супроводжував старший викладач  кафедри обліку і аудиту  Боровик О.М.

 Олімпіада складалася з двох частин: письмової конкурсної роботи та комп’ютерного тестування з чотирьох дисциплін - «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит».

 Оцінювало учасників журі, до складу якого увійшли експерти з обліку та аудиту з провідних ВНЗ України: Тернопільського національного економічного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Донецького національного університету імені Василя Стуса, Київського національного торговельно-економічного університету та інших.

 Наша студентка 4 курсу Хомич Оксана перемогла, отримавши ІІІ місце серед 120 учасників!

Вітаємо та бажаємо подальших професійних звершень!!!назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки