Досягнення студентів-будівельників у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спецальності "Міське будівництво та господарство"

Підсумки ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міське будівництво та господарство»Відповідно до наказу Міністра освіти і науки України від 09.12.2016 р. № 1495 у Національному університеті водного господарства та природокористування в період з 25 по 27 квітня проведено ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міське будівництво та господарство». Паралельно з олімпіадою було проведено традиційний огляд- конкурс курсових та дипломних  проектів, бакалаврських і магістерських робіт за номінаціями «Благоустрій та реконструкція міських територій», «Утримання міської забудови», «Міський транспорт», «Міські вулиці та дороги», «Інженерна підготовка міських територій».

У олімпіаді та огляді-конкурсі взяли участь представники 13 із 14 ВНЗ України, де готують фахівців з цієї спеціальності. Олімпіаду в Україні проводили восьмий раз, а у Рівному – вперше. В НУВГП приїхало близько 50 студентів на чолі із провідними фахівцями ВНЗ із Києва, Харкова, Львова, Ужгорода, Вінниці, Одеси, Полтави, Запоріжжя, Луцька, Кривого Рогу, Лисичанська (Алчевська) і Сєвєродонецька (Луганська).

Студенти нашого університету отримали призові місця:

за напрямом «Планування і благоустрій міст» - 1 місце посів Теребей-Ковальчук Роман Вікторович;

за напрямом  «Міський транспорт, вулиці та дороги» - 1 місце посів Тимощук Владислав Віталійович.

Журі огляду-конкурсу, очолюване професором кафедри міського будівництва КНУБА М.М.Осєтріним після колективного огляду представлених студентських напрацювань встановило переможців за номінаціями:«Благоустрій та реконструкція міських територій»; «Утримання міської забудови»; «Міський транспорт»; «Міські вулиці та дороги»; «Інженерна підготовка міських територій».

У номінації "Благоустрій та реконструкція міських територій"  представлені  курсові та дипломні проекти, бакалаврські та магістерські роботи студентів ННІБА дозволили нашому університету зайняти друге призове місце у конкурсі-огляді.

Бажаємо студентам подальших успіхів та знайти свій шлях у професії!назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки