Наукові сходинки АКОТівців

На базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини та апарати». Дипломи ІІІ ступеня отримали студенти ННІАКОТ: Радуль Назарій (3 курс, ЕЕТ-31) та Корнійчук Тарас (3 курс, ЕЕТ-31).

Також, команда студентів ННІАКОТ у складі Бикова Віктора (4 курс), Маркопольського Василя (5 курс) та Мартинюка Юрія (5 курс) представляла наш університет на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», яка була проведена  у Вінницькому національному технічному університеті з 12 по 14 квітня 2017 року.  Завдання були досить складними, адже крім теоретичної частини студенти мали виконувати складні практичні завдання, розв’язання яких потребувало вмінь програмувати мікропроцесори та мікроконтролери, розробляти системи автоматизації з використанням SCADA.

Хоча наші студенти не вибороли призових місць, але показали ґрунтовну підготовку та гідно представили наш університет на Всеукраїнському рівні.

Щиро бажаємо всім учасникам подальших наукових досягнень. назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки